Kariérní platforma Kariérko.cz

Publikoval budaktivni v

Znáš platformu Kariérko?


Tento projekt už chvilku sleduji a moc se mi líbí, co vše pro studenty dělají, proto bych ráda tento článek věnovala právě jejich iniciativě.

Co najdeš na stránkách Kariérka?

Představení profesí

Co si představit pod prací Produktového manažera? Jaké očekávat finanční ohodnocení na pozici Scrum mastera? Podívej se na pěkně zpracovaný přehled různých profesí.

Mě třeba zaujala pozice Comunity managera. Z popisu jsem se dozvěděla, co má člověk s takovou pozicí na starost a jaké by měl mít.

Články

Ať už tě zajímá téma podnikání nebo finance a bydlení, na stránkách najdeš spoustu zajímavých článků. Některé jsou psány studenty, jiné zase odborníky z praxe. Namátkou zmíním článek o Mentoringu pro studenty nebo proč na stáž do startupu.

Videa a podcasty

Mrkni na rozhovory s lidmi různých zaměstnání.

Mojí srdcovkou jsou podcasty. Líbil se mi třeba se CSR manažerkou Zuzanou Mravík Zelenickou nebo s koučkou a personalistkou Monikou Máchovou.

Pracovní listy

Ujasni si obory a témata, které tě zajímají. Najdi svou vlastní hodnotu a schopnosti, kterými oplýváš. Kariérko průběžně zveřejňuje pracovní listy, díky kterým se lépe poznáš a ujasníš si věci spojené nejen s tvojí budoucí kariérou a směřováním.

Webináře

Hledání první práce, psaní životopisu a projekty pro studenty. To jsou témata pár z webinářů, které Kariérko nabízí. Jsou interaktivní, plné tipů a zajímavých informací. Aktálně vypsané webináře najdeš na webu a sociálních sítích.

Stránky jsou ti málo? 🙂 Sleduj Kariérko také na FB a Instagramu.

Jak se můžeš zapojit:

 • podívat se na představení profesí, číst články, poslouchat videa, pracovat s pracovními listy
 • aktuální možnosti individuálního zapojení hledej v sekci Kariéra. Aktuálně hledají dobrovolníky na pozice:
  • programátor
  • fundraiser
  • copywriter
  • PR specialista
  • koordinátor

Kariérko najdeš také v naší databázi 🙂

Kategorie: Aktivity